داوطلب همکاری

 

 

استارتاپ

مدرس-مربی

سرمایه گذار

عضویت در جامعه کارآفرینان اینترنت اشیاء

داوطلب همکاری
اعضای شورای مرکزی جامعه کارآفرینان اشیاء مبتنی بر مدل انتخابات و از میان علاقه‌مندان به “همکاری داوطلبانه” منصوب می‌شوند. شورای کنونی تا پایان سال 96 به صورت موقت انتخاب شده است؛ چنانچه قصد دارید بعنوان اعضای شورای مرکزی و تیم اجرایی دبیرخانه ایفای نقش کنید، فرم “داوطلب همکاری” را ارسال فرمایید.
استارتاپ
استارتاپ‌هایی که MVP آماده و قابل ارائه به سرمایه‌گذار دارند می‌توانند اطلاعات خود را ثبت نمایند. پس از ارزیابی و تایید اولیه، فرآیند مذاکره با سرمایه‌گذار آغاز می‌گردد. همچنین در صورت درخواست، امکان نمایه شدن اطلاعات پایه استارتاپ در صفحه اختصاصی استارتاپ‌های اینترنت اشیاء موجود است.
مدرس-مربی
افرادی که در زمینه آموزش و مربیگری در حوزه‌های «توسعه سخت‌افزار اینترنت اشیاء، برنامه‌نویسی اینترنت اشیاء و بازاریابی محصولات High tech» صاحب تجربه هستند، می‌توانند ضمن بهره‌مندی از فرصت‌های تعریف شده از طرف دبیرخانه، دوره‌ها و رویدادهای پیشنهادی خود را نیز ارائه نمایند.
سرمایه‌گذاران
سرمایه‌گذاران محترمی که به اینترنت اشیاء علاقه‌مند هستند و تمایل دارند از فرصت‌های سرمایه‌گذاری در این حوزه مطلع گردند، این امکان برای ایشان فراهم است.